- |
Product ID
JD7388
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.1 g
Size (w x h)
7 x 8 mm
Chain Length
36 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23117 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |







