- |
Product ID
JD15745
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Ring Size
Adjustable (3-5)
Weight
0.69 g
Size (w x h)
7 x 6 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |







