- |
Product ID
JD23946
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Weight
0.53 g
Size (w x h)
7 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4162 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9944 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |







