AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7707 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.86 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7703 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold, 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4, 2 x 4, 2 x 4 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 4, 5 x 5, 5 x 6 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7695 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 4 x 4, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 8, x 6 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 8 x 8, 5 x 9 mm |
| Weight | 1.5 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 9 x 5 mm |
| Weight | 1.6 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 11 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, 6 x 8 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 10 x 6 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6, 10 x 6 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7652 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7, 7 x 10 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9, 8 x 9 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.0 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 7 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4069 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 10 mm |
| Weight | 1.6 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 50 cm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 35 cm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7044 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7050 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7038 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |




























































