AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 2 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 16 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 60 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Weight | 0.28 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4049 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5036 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5040 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4527 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4678 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6203 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5684 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7960 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 20 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7958 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 19 x 9 mm |
| Weight | 1.49 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7957 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 19 x 12 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7955 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 13 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 21 x 7 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 8 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7950 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 21 x 9 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 9 mm |
| Weight | 1.6 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 20 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7947 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 16 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 16 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7944 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 11 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7941 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 19 x 13 mm |
| Weight | 1.3 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 8 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 21 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8, 7 x 9, 8 x 9 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8, 6 x 8, 7 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7928 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9, 9 x 7, 9 x 9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5, 6 x 8, 8 x 8 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7, 9 x 9, 8 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4778 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 1.6 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7296 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |

































































