AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10011 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10476 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11926 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12774 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11793 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 5 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12785 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 9 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11932 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.6 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9784 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10687 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13049 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 9 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 7 mm |
| Weight | 1.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 7 mm |
| Weight | 1.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12037 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12035 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12040 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.6 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 5 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11921 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8969 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 13 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |





























































