AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 11 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 12 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9259 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 6 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9250 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 2 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16101 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 16 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
JLNPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15770 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9990 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 18 mm |
| Weight | 1.79 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10713 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 27 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.49 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 20 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16414 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16413 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16428 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9770 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16464 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 9 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16554 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16455 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 6 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15676 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16440 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |




























































