AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18886 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18884 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18858 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 11 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18748 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18745 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16495 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18736 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18638 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18611 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18607 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18635 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18841 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17848 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18600 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 14 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18634 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 13 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18637 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18636 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18633 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17203 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18603 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18594 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18598 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17861 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 26 x 26 mm |
| Weight | 2.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 14 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18605 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18620 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As |




























































