AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19122 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19174 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19190 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19177 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9907 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9921 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 6 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19124 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9928 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9932 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19126 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9920 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19186 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19176 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19600 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 14 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 12 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18757 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19506 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Weight | 2.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12806 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 14 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 13 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19530 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 15 mm |
| Weight | 2.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 26 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18668 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 22 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9513 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 3.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19637 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.1 x 17 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |





























































