AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20112 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18758 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19507 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 14 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19707 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18711 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 105 cm + 30 cm Extension |
| Weight | 5.98 g |
| Sold As | Pieces |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13990 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 5 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19165 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 18 cm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.8 x 10 mm |
| Weight | 0 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.8 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 16 mm |
| Weight | 2.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8812 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18313 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.4 x 16 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20290 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18015 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.7 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9930 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17481 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 1.96 g |
| Sold As | Pairs |





























































