AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 1.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20017 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20033 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20005 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19969 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 6 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20004 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 5 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19789 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20007 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19965 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19964 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17126 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20420 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6.5 x 6.5 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20535 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 34 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20531 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 28 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 28 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20547 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.8 x 11 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15917 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 14 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20515 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10.50 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20511 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.2 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16355 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 14 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 11 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 10 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10680 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 11 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 9.5 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10220 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |




























































