AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21535 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21533 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.5 x 8 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21530 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21539 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 14 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21527 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21531 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6.5 x 5.5, 6.5 x 5.5 mm |
| Weight | 1.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21455 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 7 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5.5 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21397 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21457 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21464 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 14 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 5 |
|---|---|
| Product ID | JD21342 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 5 |
|---|---|
| Product ID | JD21351 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 17 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21350 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21349 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 5 |
|---|---|
| Product ID | JD16656 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4.7 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21348 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.7 x 6.5 mm |
| Weight | 1.3 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21466 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21250 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4.5 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21410 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21458 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21462 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6.5 x 5.5, 6.5 x 5.5, 6.5 x 5.5 mm |
| Weight | 2.40 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21323 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.5 x 5 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |




























































