LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22888 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22886 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22884 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 6 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22869 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22858 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23334 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23331 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23330 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 4 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 3.06 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23327 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23326 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 5 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23152 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23298 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23081 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23262 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23495 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23164 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9926 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23160 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23165 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23235 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 8 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pairs |




























































