AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22440 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23313 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23274 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22657 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23261 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22645 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22004 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22868 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23724 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |
JLP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.8 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 5 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3.5 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 2 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23049 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23044 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23040 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23038 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23035 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23033 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 6 cm Extension |
| Weight | 3.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23151 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 16 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3, 7 x 3 mm |
| Weight | 1.5 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22830 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4, 5 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22829 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3, 8 x 3 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2, 6 x 2 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22841 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 6 x 5 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22839 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4, 5 x 4 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22827 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 2, 8 x 3 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 10 x 3 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 4 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |




























































