JLNR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
JLPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
PR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9511 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 4 mm |
| Weight | 1.73 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8937 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 2.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.5 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 8 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pieces |
NR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 12 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8908 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9475 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 4.5 mm |
| Weight | 2.42 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.6 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 18 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
JLN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 0.80 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6920 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7062 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5969 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6969 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 2 mm |
| Weight | 1.8 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Band Width | 0.80 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4299 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6296 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As | Pieces |
LNPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5811 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |




























































