AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8676 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8830 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8829 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8847 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8827 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7173 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7185 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5733 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3908 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3317 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3312 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.8 x 1.8 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3290 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3269 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 1 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |










































































