Showing 181–199 of 199 results
Filter
Filter
Categories
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 9 x 5 mm |
| Weight | 1.6 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 11 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7634 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13, 10 x 6 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, 6 x 8 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 10 x 6 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6, 10 x 6 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7652 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7, 7 x 10 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9, 8 x 9 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7626 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5, 9 x 10 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 7 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 9 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7496 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7492 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 3 x 1.5 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pack |



















