AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23262 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22216 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23011 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 8 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22206 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 1.8 x 13 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23149 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 22 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23173 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22638 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22646 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22689 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22643 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22644 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22641 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22671 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.5 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22636 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22005 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22231 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |




























































