AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24081 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24259 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 13 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21876 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22118 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23276 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23271 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23259 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23322 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 6, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4, 5 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22481 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5, 5 x 5 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 5 x 5 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22476 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 6 x 5 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22475 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 5 x 5 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22458 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 6 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22440 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22645 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22868 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22930 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |




























































