Showing 121–180 of 2697 results
- Children Jewellery Sets
- Wholesale Children Ear Hoops
- Wholesale Children Lever Back Earrings
- Wholesale children Screw Back Ear Studs
- Wholesale Children Silver Necklaces
- Wholesale Children Silver Rings
- Wholesale Children Ear Studs
- Wholesale Children Dangle Earrings
- Wholesale Children Silver Pendants
- Wholesale Children Silver Bracelets
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23474 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22955 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23205 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21940 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21955 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21957 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23473 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21490 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23144 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15907 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23498 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1 x 10 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21743 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21740 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21739 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21476 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23466 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21475 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21964 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22763 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22767 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.69 g |




























































