Sterling Silver Ball Ear Studs and Ear Cuff with Chain – JD20945
20 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD20945
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.85 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Chain Length
4.5 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20512 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6207 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Chain Length | 4.5 cm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8982 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |







