Sterling Silver Band Ring – JD18030
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD18030
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.15 g
Band Width
1.9 mm
Sold As
Pieces
NP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.5 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
JLN
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18547 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3.3 mm |
| Weight | 2.32 g |
| Sold As | Pieces |
NP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.9 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |










