AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18601 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.4 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
- Sort by:
Per page
Showing all 5 results





