AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3700 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.60 g |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3290 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.04 g |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2727 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2668 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1900 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 34 x 12 mm |
| Weight | 1.13 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |

















