AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1743 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.42 g |
20% SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |





