AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1806 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |



