Sterling Silver Wave Ring – JD7148
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD7148
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.45 g
Band Width
0.80 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17557 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.83 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
SALE
SALE
JLNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23462 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 0.88 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.22 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |










