- |
Product ID
JD24510
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.80 g
Size (w x h)
5 x 7 mm
Band Width
1 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19777 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21792 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8124 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.72 g |







