Sterling Silver Leaf Ring – JD21678
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD21678
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.15 g
Size (w x h)
13 x 3 mm
Band Width
1.5 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23038 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |










