Sterling Silver Hexagon Ring – JD21306
£5.50 – £6.87 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
- |
Product ID
JD21306
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.26 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
Band Width
1.1 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24097 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.06 g |
Out of stock
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.65 g |
JLP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Weight | 0.62 g |











