Sterling Silver Double Heart Ring – JD6953
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD6953
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.68 g
Size (w x h)
1 x 6 mm
Band Width
1 mm
LN
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 0.80 mm |
| Weight | 1.12 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 3, 6 x 3 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22829 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 3, 8 x 3 mm |
| Weight | 0.9 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.75 g |
NP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22839 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 4, 5 x 4 mm |
| Weight | 0.95 g |









