Sterling Silver Crown Ring – JD7060
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD7060
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.8 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
Band Width
1 mm
LP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3812 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |









