Sterling Silver Circle Ring – JD24107
- |
Product ID
JD24107
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.53 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
Band Width
1.1 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 4 mm |
| Weight | 1.15 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8908 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 13 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24093 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |











