- |
Product ID
JD7300
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.64 g
Band Width
1 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21792 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19777 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.49 g |







