Sterling Silver Tennis Necklace – JD20544
- |
Product ID
JD20544
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
6.68 g
Chain Length
35 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
2 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 15 x 4 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21662 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Weight | 1.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 2.02 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Weight | 1.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 9 mm |
| Weight | 1.62 g |











