Sterling Silver Heart Necklace – JD21977
- |
Product ID
JD21977
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.30 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21662 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Weight | 1.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 2.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 9 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 15 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |











