Sterling Silver Heart Necklace – JD21661
- |
Product ID
JD21661
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
2.02 g
Size (w x h)
10 x 14 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5.5 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.13 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24539 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6728 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.74 g |











