- |
Product ID
JD22226
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Finishing
Hand Polish
Weight
0.98 g
Size (w x h)
5 x 8 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7165 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8276 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10695 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10693 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |







