Sterling Silver Bee Necklace With Natural Diamond – JD17074
13 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD17074
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Natural Diamond
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.21 g
Size (w x h)
7 x 10 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15821 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15817 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |






