45cm Sterling Silver Extension Satellite Necklace – JD8465
31 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8465
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
3.05 g
Size (w x h)
2.5 x 2.5 mm
Chain Length
40 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.12 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22844 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |







