35cm Sterling Silver Cable Bar Choker Necklace With Extension – JD8757
58 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8757
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.55 g
Size (w x h)
1.6 x 4.5 mm
Chain Length
30 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 41 cm + 4 cm Extension |
| Weight | 0.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.9 g |







