- |
Product ID
JD22298
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Weight
1 g
Size (w x h)
9x5, 7x8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.37 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 8 x 8 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 7 mm |
| Weight | 1.1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 6, 8 x 4 mm |
| Weight | 1.42 g |







