- |
Product ID
JD7915
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.36 g
Size (w x h)
10 x 1.6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9196 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.34 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9272 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Weight | 0.29 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9197 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 2 mm |
| Weight | 0.35 g |







