Sterling Silver Thread Through Circle Earrings – JD17155
40 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD17155
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.11 g
Size (w x h)
9 x 9 mm
Chain Length
6 cm
Chain Thickness
0.65 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 55 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |








