Sterling Silver Feather Earrings – JD17025
- |
Product ID
JD17025
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.38 g
Size (w x h)
5 x 13 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24010 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.87 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |











