6mm Pearl Sterling Silver Earrings – JD19524
- |
Product ID
JD19524
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Imitation Pearl
Weight
0.77 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.13 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19959 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.03 g |











