- |
Product ID
JD13039
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Weight
0.62 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10851 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5940 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 0.77 g |









