Sterling Silver Half Hoop Ear Studs with Diamond Cut – JD8972
10 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8972
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery
Finishing
Diamond Cut
Weight
0.58 g
Size (w x h)
0.9 x 10 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2.2 x 12 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2.2 x 14 mm |
| Weight | 0.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.6 g |







