Sterling Silver Flower Ear Studs – JD24534
- |
Product ID
JD24534
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.32 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8.5 x 8.5 mm |
| Weight | 1.26 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22645 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.02 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.87 g |











