- |
Product ID
JD20833
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.41 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5618 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |







